Pojištění motorových vozidel

Pojištění vozidel je jedním z nejrozšířenějších typů pojištění. Využívají jej firmy i běžní občané pro povinné i nepovinné pojištění svých vozidel. Povinné pojištění je v podobě Povinného ručení. Nepovinné pojištění vozidla představuje především havarijní pojištění

 

Pojistění vozidel - Proč je důležité mít auto pojištěno?

Auto je pro mnoho lidí nedílnou součástí každodenního života. Je důležité, aby bylo v dobrém stavu a bylo bezpečné jezdit. Stejně tak je důležité mít auto pojištěno, abyste měli jistotu, že v případě nehody nebo jiného poškození vašeho vozidla budete moci požádat o náhradu.

Pojistění vozidel je jednou z nejdůležitějších investic, které můžete udělat, abyste ochránili své auto a své finanční prostředky. Existuje několik druhů pojištění vozidel, které můžete sjednat, včetně základního pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění komplexního pojištění a pojištění havarijního pojištění.

Základní pojištění odpovědnosti za škodu je povinné pro všechny vlastníky automobilů. Toto pojištění vám zajistí náhradu za škodu, kterou způsobíte jiným osobám nebo jejich věcem při nehodě.

Komplexní pojištění je volitelné a nabízí větší ochranu. Toto pojištění vám pomůže pokrýt náklady na opravu vašeho vozidla v případě nehody, krádeže nebo jiného poškození.

Havarijní pojištění je speciální druh pojištění, které vám pomůže pokrýt náklady na opravu nebo výměnu vašeho vozidla v případě, že dojde k havárii.

 

Zde je tabulka, která shrnuje nejběžnější typy pojištění vozidel a proti čemu pojištění ochrání:

Typ pojištění Co pojišťuje
Povinné ručení
(základní pojištění)
Škody způsobené na jiných vozidlech nebo majetku při nehodě, kterou jste způsobili
Havrijní pojištění
(rozšířené pojištění)
Škody na vašem vlastním vozidle, včetně krádeže, vandalismu a přírodních katastrof
Připojištění Dodatečnou ochranu, jako je asistenční služba nebo pojištění proti neúmyslnému škodování

 

Při výběru pojištění vozidla je důležité zvážit své potřeby a budget. Můžete také porovnávat ceny a nabídky různých pojišťoven, abyste získali nejlepší možnou nabídku.

Některé další věci, na které byste měli při sjednávání pojištění vozidla myslet, jsou například délka doby pojištění, limit pojistného plnění a připojištění. Tyto faktory mohou ovlivnit celkovou cenu pojištění a také to, jaký druh ochrany budete mít.

Nakonec, nezapomeňte, že mít auto pojištěno je zodpovědný krok, který vám pomůže udržet vaše auto v bezpečí a chránit vás před finančními následky v případě nehody nebo jiného poškození. Tak neváhejte a sjednejte si pojištění svého vozidla ještě dnes!

Máte-li jakékoli další otázky týkající se pojištění vozidel, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme najít nejlepší pojištění pro vaše potřeby.

Podporujeme

 Podporujeme Dobrého anděla 

Pojišťovny

Allianz pojišťovna
Česká podnikatelská pojišťovna
ČSOB pojišťovna
Direct pojišťovna
ERV pojišťovna
Generální Česká pojišťovna
Hasičská vzájemná pojišťovna
Inter Partner Assistance
Kooperativa pojišťovna
Maxima pojišťovna
MetLife
NN Životní pojišťovna
Pillow pojišťovna
Pojišťovna VZP
Slavia pojišťovna
Union pojišťovna
UNIQA pojišťovna

Nabízíme:

  • slevy 10-83 % na nové pojištění
  • možnost okamžitého sjednání
  • platnost pojištění ihned
  • garance kvalitních poskytovatelů
  • jen nejlepší nabídky pojišťoven

Platební metody

  • Bankovní převod
  • Platba kartou online
Platba pojištění online kartou Maestro Platba pojištění online kartou Visa electron Platba pojištění online kartou Visa Platba pojištění online kartou MasterCard

© 2011-2023 Všechna práva vyhrazena. Pojistit.eu - srovnání pojištění majetku, vozidel a cestovního pojištění online. Vždy si přečtěte (aktuální) úplné podmínky daného produktu/služby u poskytovatele. Podmínky stránek.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode