Pojištění právní ochrany

Specifický druh pojištění, které pomáhá chránit pojištěnce v právních záležitostech. Pomáhá s úhradou právních nákladů v případech, kdy je pojištěnec vyžaduje. Pojištění také obvykle obsahuje i právní poradenství k pojistným případům.

 

Ochrana, kterou potřebujete

Život přináší mnoho nečekaných situací a někdy můžeme být vystaveni žalobám nebo jiným právním sporem. Tyto situace mohou být nákladné a stresující, a to nejen finančně, ale také emočně. Proto je důležité vybrat si správné pojištění právní ochrany, které vám poskytne klid a jistotu v těchto situacích.

Pojištění právní ochrany vám poskytuje právní zástupce, který vám pomůže řešit jakýkoli právní spor nebo žalobu. Navíc vám také poskytuje finanční pomoc na platbu právních nákladů, jako jsou například honoráře právníka nebo soudní výlohy.

Existuje mnoho situací, ve kterých může pojištění právní ochrany pomoci. Tyto situace zahrnují žaloby týkající se obchodního práva, rodinného práva, nebo dokonce žaloby týkající se vašeho domova nebo automobilu.

Sjednat si pojištění právní ochrany je snadné a cenově dostupné. Můžete si vybrat mezi různými balíčky, abyste našli ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

V závěru lze říci, že pojištění právní ochrany je jednou z nejdůležitějších investic, kterou můžete udělat pro svou budoucnost. Poskytuje vám jistotu a klid, že budete mít právní podporu v případě jakéhokoli právního sporu nebo žaloby. Neváhejte a sjednejte si pojištění právní ochrany ještě dnes.

Druhy pojištění právní ochrany

Existuje několik druhů pojištění právní ochrany, které lze sjednat. Tyto druhy pojištění se liší svými pokrytými oblastmi a cenami. Následující tabulka uvádí některé z nejběžnějších druhů pojištění právní ochrany:

Druh pojištění Pokryté oblasti
Pojištění pro soukromou osobu Oblasti soukromého života, jako jsou rodinné právo, občanské právo nebo právo na bydlení
Pojištění pro podnikatele Oblasti podnikání, jako jsou obchodní právo, právo na pracovní poměr nebo daňové právo
Pojištění pro automobily Pokrytí škod na vašem automobilu nebo škod způsobených vaším automobilem jiným osobám

 

Je důležité si uvědomit, že každý druh pojištění právní ochrany se může lišit od společnosti k společnosti. Proto je důležité pečlivě prostudovat smlouvu a vybrat si správný druh pojištění právní ochrany, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Podporujeme

 Podporujeme Dobrého anděla 

Pojišťovny

Allianz pojišťovna
Česká podnikatelská pojišťovna
ČSOB pojišťovna
Direct pojišťovna
ERV pojišťovna
Generální Česká pojišťovna
Hasičská vzájemná pojišťovna
Inter Partner Assistance
Kooperativa pojišťovna
Maxima pojišťovna
MetLife
NN Životní pojišťovna
Pillow pojišťovna
Pojišťovna VZP
Slavia pojišťovna
Union pojišťovna
UNIQA pojišťovna

Co se pojišťuje:

  • právní ochrana; fyzické a právnické osoby

 

Proti čemu se pojišťuje:

  • právní, znalecké či soudní výdaje a náklady

 

Bezpečnost je u nás důležitá

SSL zabezpečení stránek (https)Pojistit.eu je zebezpečeno SHA256 Let's Encrypt

Nabízíme:

  • slevy 10-83 % na nové pojištění
  • možnost okamžitého sjednání
  • platnost pojištění ihned
  • garance kvalitních poskytovatelů
  • jen nejlepší nabídky pojišťoven

Platební metody

  • Bankovní převod
  • Platba kartou online
Platba pojištění online kartou Maestro Platba pojištění online kartou Visa electron Platba pojištění online kartou Visa Platba pojištění online kartou MasterCard

© 2011-2023 Všechna práva vyhrazena. Pojistit.eu - srovnání pojištění majetku, vozidel a cestovního pojištění online. Vždy si přečtěte (aktuální) úplné podmínky daného produktu/služby u poskytovatele. Podmínky stránek.

Vytvořte si web zdarma!Webnode