Pojištění na dovolenou

Pojištění na dovolenou

Každý z nás si zaslouží odpočinek od každodenního shonu a stresu. A co je lepšího, než si na chvíli odjet na dovolenou a vychutnat si zasloužený klid? Nicméně, i když se těšíme na relaxaci, stále se můžou vyskytnout nečekané situace, které mohou pobyt na dovolené narušit. Jak se proti nim ochránit? Odpovědí je pojištění na dovolenou.

Hlavní výhodou pojištění na dovolenou je ochrana proti případným nečekaným situacím, jako jsou zdravotní problémy, ztráta zavazadel nebo dokonce úraz. Pokud si chcete svou dovolenou opravdu užít, doporučujeme vám si před odjezdem pořídit pojištění na dovolenou - Srovnání nabídek a cen cestovního pojištění pro dovolenou.

 

Hlavní výhody pojištění na dovolenou:

 • Ochrana proti nečekaným situacím
 • Klid a bezstarostnost
 • Pokrytí zdravotních nákladů
 • Ochrana zavazadel
 • Možnost stornování cesty
 • Asistence pojišťovny
 

Pojištění na dovolenou může být uzavřeno před odjezdem z domova a platí pro celou dobu pobytu na dovolené. Pokud si nejste jisti, zda si pojištění na dovolenou máte nebo ne, kontaktujte svého cestovního agenta nebo pojišťovnu. Některé pojišťovny umožňují sjednat si cestovní pojištění i pokud jste již v zahraničí - např. AXA cestovní pojištění.

 

Hlavní krytí pojištění na dovolenou:

 • Zdravotní pojištění 
 • Pojištění odpovědnosti
 • Pojištění zavazadel
 • Pojištění storno
 • Asistence
V případě chronicky nemocných je doporučeno připojištění - Cestovní pojištění a chronická nemoc.
 
Pojištění na dovolenou
 

Zdravotní pojištění na dovolenou

Zdravotní pojištění na dovolenou je základním krytím, které by mělo být součástí každého pojištění na dovolenou. Toto pojištění kryje zdravotní náklady, jako jsou lékařské ošetření, hospitalizace, ambulance, léky a další náklady spojené se zdravotními potížemi.

 

Pojištění odpovědnosti

Pojištění odpovědnosti chrání vás a vaši rodinu před nároky na finanční náhradu, které mohou vzniknout v důsledku škody způsobené vám nebo vaší rodině. Toto pojištění kryje například škodu způsobenou v hotelovém pokoji, při sportovních aktivitách nebo škodu způsobenou nechtěným porušením pravidel. Pokud jste v zahraničí, může být pojištění odpovědnosti velmi užitečné, protože může chránit vaši finanční situaci před nároky na náhradu škody v zahraničí.

 

Pojištění zavazadel

Pojištění zavazadel kryje ztrátu nebo poškození vašich zavazadel. Pokud dojde k ztrátě zavazadel nebo jsou zavazadla poškozena, pojišťovna vám poskytne finanční náhradu. Toto pojištění je užitečné zejména v případech, kdy máte drahé věci v zavazadlech.

 

Pojištění storno

Pojištění storno kryje náklady na storno vaší cesty z důvodu nemoci, úmrtí nebo jiných nečekaných událostí. Toto pojištění může být velmi užitečné, pokud jste již zaplatili za letenku, ubytování a další náklady a nemůžete cestu absolvovat z důvodu zdravotních potíží nebo jiných nečekaných okolností.

 

Asistence

Asistence je součástí pojištění na dovolenou, která vám poskytuje pomoc v případě nečekaných situací. Například když jste nemocní nebo potřebujete přeložit důležitý dokument. Pojišťovna vám poskytne pomoc v nouzi a snaží se vám pomoci co nejrychleji a nejefektivněji.

 

Závěr

Cestovní pojištění na dovolenou je užitečné a může vám ušetřit spoustu starostí a finančních nákladů v případě nečekaných událostí během vaší dovolené. Pokud chcete mít klid a bezstarostnost, doporučujeme vám uzavřít pojištění na dovolenou a být tak připraveni na všechny případy.

 

Otázky a odpovědi: Pojištění na dovolenou

 • Je pojištění na dovolenou nutné?

  Pokud chcete mít klid a bezstarostnost během své dovolené, je pojištění na dovolenou velmi užitečné. Pojištění na dovolenou vás chrání před nečekanými situacemi, jako jsou zdravotní potíže, ztráta zavazadel nebo úraz.

   

 • Co kryje pojištění na dovolenou?

  Pojištění na dovolenou kryje zdravotní náklady, ztrátu zavazadel, storno cesty a asistenci v případě nouze. Některé plány pojištění mohou také kryt v případě ztráty pasu, zpožděného letu nebo nechtěného porušení pravidel.

 • Kolik stojí pojištění na dovolenou?

  Cena pojištění na dovolenou závisí na typu pojištění, vašem věku, délce cesty a destinaci. Většinou se cena pohybuje mezi několika stovkami a několika tisíci korunami.

 • Jaké jsou výhody pojištění na dovolenou?

  Výhody pojištění na dovolenou jsou ochrana vaší finanční situace před nečekanými událostmi, zajištění pomoci v nouzi, klid a bezstarostnost během vaší dovolené a možnost získání finanční náhrady v případě ztráty zavazadel nebo storna cesty.

 • Kde mohu uzavřít pojištění na dovolenou?

  Pojištění na dovolenou můžete uzavřít u mnoha pojišťoven nebo cestovních kanceláří. Doporučujeme vám však porovnat ceny a podmínky různých pojišťoven, abyste získali nejlepší nabídku.

Anketa

Pojišťujete se na dovolenou?

Celkový počet hlasů: 2

Podporujeme

 Podporujeme Dobrého anděla 

Pojišťovny

Allianz pojišťovna
Česká podnikatelská pojišťovna
ČSOB pojišťovna
Direct pojišťovna
ERV pojišťovna
Generální Česká pojišťovna
Hasičská vzájemná pojišťovna
Inter Partner Assistance
Kooperativa pojišťovna
Maxima pojišťovna
MetLife
NN Životní pojišťovna
Pillow pojišťovna
Pojišťovna VZP
Slavia pojišťovna
Union pojišťovna
UNIQA pojišťovna

Nabízíme:

 • slevy 10-83 % na nové pojištění
 • možnost okamžitého sjednání
 • platnost pojištění ihned
 • garance kvalitních poskytovatelů
 • jen nejlepší nabídky pojišťoven

Platební metody

 • Bankovní převod
 • Platba kartou online
Platba pojištění online kartou Maestro Platba pojištění online kartou Visa electron Platba pojištění online kartou Visa Platba pojištění online kartou MasterCard

© 2011-2023 Všechna práva vyhrazena. Pojistit.eu - srovnání pojištění majetku, vozidel a cestovního pojištění online. Vždy si přečtěte (aktuální) úplné podmínky daného produktu/služby u poskytovatele. Podmínky stránek.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode